Artykuły:


Głośnik rozmów

Apple w swoich telefonach wykorzystuje dwa głośniki. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozmowy, natomiast drugi określany mianem głównego za odtwarzania multimediów. Nasz serwis oferuje kompleksową wymianę głośników na nowe elementy jak również wyczyszczenie siateczek ochronnych, na których podczas eksploatacji zalega brud.

 

Podana cena dotyczy jednego głośnika, w celu wymiany głośnika głównego należy dodatkowo doliczyć do ceny 40 zł.

 

Naprawę telefonu z fabryczną uszczelką kończymy poprzez jej wymianę na nowy element.

Wymiana głośnika rozmów w iphone xs


Czy i jak wielką rolę, w fotowoltaice odgrywa kąt nachylenia dachu? fotowoltaika kraków tworzona zgodnie ze sztuką jest wydajna i bezpieczna. Zobacz szczegóły.


Wylewki betonowe Kraków wylewki betonowe najmocniejsze, najpewniejsze i tradycyjne. Wytrzymałe do ogrodu, na schody i tarasy oraz podłogi pomieszczeń.


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków lokali biurowych i nie tylko. Nasi fachowcy służą pomocą.


Wymieniamy kamerę główną na oryginalną w przypadku jej uszkodzenia. Wymiana kamery głównej iphone xs nie da się naprawić


Upadł ci telefon i nie możesz go odblokować? Naprawa face ID iphone xs zobacz co może być przyczyną i jak naprwaić usterkę face ID


Wymiana głośnika w iphone Wymiana głośnika rozmów w iphone xs zaczyna się już od czterdziestu złotych.


Naprawiamy port ładowania Naprawa portu ładowania iphone xs wymieniając go na oryginalny. Dodatkowo wymieniamy uszczelkę na nową również oryginalną.


Na szczęście w telefonach apple Wymiana baterii w iphone xs bateria jest wymienialna. Bardzo częstą usterką jest usterka baterii


Telefony apple Wymiana korpusu w iphone xs to nie tylko design ale także funkcjonalność. Choć usterki się zdarzają, to w większości są do usunięcia.

© 2022 itever.info | wylewki maszynowe kraków | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm