Artykuły:


wylewki betonowe

Wylewki maszynowe

Firma wylewki PRO przedstawia usługi w obszarze wylewania wylewek anhydrytowych dzięki agregata. Zastosowanie jej powoduje, że wylanie wylewki jest krótsze, mamy pewność idealnie wymieszanych składników piasek i daje możliwość przesłanie zmieszanej wylewki maszynowej anhydrytowej na większe odległości za pomocą węży do agregata mieszającego.

Wylewki są mocne. Znane są ze przez wytrzymałość na erozję. To właśnie dzięki tym parametrom po dodaniu Chrysto Xel CS domieszki, Wylewki maszynowe używane są na zewnątrz domu np. do ścierzek ogrodowych, schodów, tarasów.

Wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe to wylewki, zawierające w sobie dużo odwodnionego cementu nazywanego anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są lejące się dlatego świetnie docierają do pustych zaułków takich jak pęknięcia i puste przestrzenie między przerwami styropianu. Wylewki z anhydrytem są bardzo plastyczne z tego powodu nie montuje się do ich wylania zbrojenia. Odznaczają się wielką wytrzymałością na wyginanie oraz dobrym przewodnikiem temperatury. To sprawia, przeznaczone są na ogrzewanie podłogowe.

© 2022 itever.info | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm